Olbenz zajmuje się hurtową sprzedaż paliw napędowych oraz grzewczych. Jesteśmy zaufanym dostawcą – współpracujemy z największymi polskimi koncernami PKN Orlen, Grupą Lotos i wiodącymi importerami. Dlatego naszym klientom może zapewnić wysokiej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach.

Sprzedaż paliw B2B

Przedmiotem działalności firmy Olbenz jest między innymi hurtowa sprzedaż paliw. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli stacji benzynowych, firm transportowych, budowlanych, przemysłowych oraz gospodarstw rolnych. Obsługujemy zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe podmioty.

 

W sprzedaży posiadamy między inny paliwa Orlen, takie jak:

 • benzyna bezołowiowa – Eurosuper 95,
 • benzyna bezołowiowa – Super Plus 98,
 • olej Napędowy Ekodiesel,
 • olej Napędowy Arktyczny 2,
 • olej Napędowy Grzewczy Ekoterm.

 

Oprócz paliw pochodzących z polskich baz naftowych oferujemy również importowane wyroby. Współpracujemy z renomowanymi partnerami, między innymi PKN Orlen, Grupą Lotos oraz BP Europa SE, dlatego możemy zagwarantować, że wszystkie paliwa spełniają obowiązujące w Polsce normy.

 

Posiadamy własną flotę, dzięki czemu możemy zaoferować sprzedaż hurtową paliw z transportem w dowolne miejsce w kraju. Naszym atutem jest darmowa i szybka dostawa – wszystkie zamówienia są realizowane bez zbędnych opóźnień, zgodnie z przyjętymi w firmie procedurami.

 

Zobacz ofertę sprzedaży paliw z dostawą.

 

Pojazdy obsługiwane są przez wykwalifikowanych kierowców, którzy przestrzegają surowych norm bezpieczeństwa. Istnieje również możliwość osobistego odbioru zamówienia z dowolnej bazy paliwowej w Polsce. Kupując olej napędowy lub benzynę możesz liczyć na korzystne warunki współpracy. Ceny hurtowe paliw zależą przede wszystkim od cennika w rafineriach, a ten powiązany jest notowaniami ropy i paliw gotowych na rynkach światowych.

 

Podchodzimy elastycznie do potrzeb naszych klientów. Przy dłuższej współpracy lub większej ilości zamawianych paliw możesz liczyć na upusty cenowe oraz dodatkowe benefity. Na tle konkurencji wyróżnia nas również duże doświadczenie na rynku. W czasie wieloletniej działalności naszej firmy zaufało nam wielu klientów, którzy potwierdzają wysoką jakość obsługi i dostarczanych paliw. Zamówienia dostaw paliwa realizujemy w całej Polsce.

Hurtowa sprzedaż paliw Olbenz. Korzyści dla Twojej firmy

Działamy szybko i profesjonalnie w oparciu o wysokie standardy etyczne. Dlatego współpraca z nami to dla Twojej firmy mnóstwo korzyści. Klienci najczęściej doceniają Olbenz za:

 • atrakcyjne ceny paliw,
 • najwyższej jakości paliwa,
 • szybkość realizacji zamówienia,
 • darmową dostawę własnymi cysternami,
 • różne formy płatności,
 • dostawę pod wskazany adres.

Zamawiając paliwa w naszej hurtowni możesz liczyć na wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, a także indywidualne podejście. Proponowane wyroby naftowe pochodzą z pewnych źródeł, dlatego zawsze spełniają obowiązujące normy.

 

Nie musisz również martwić się o dostawę. Paliwa dostarczamy zawsze w wyznaczonym terminie pod wskazany adres. Ponadto oferujemy różne formy uregulowania należności – zarówno przedpłatę, jak i odroczony termin płatności. Współpraca z Olbenz przynosi mnóstwo korzyści, w tym również finansowych. Wybierz więc sprawdzoną hurtownię paliw i rozwijaj z nami swoją działalność!

 

Zbiorniki na paliwo

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników do magazynowania paliw płynnych. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem zbiorników firmy Fortis Technology i X – tank, to renomowani producenci zbiorników z tworzyw sztucznych. Produkowane zbiorniki służą zarówno do użytku domowego, jak i do użytku w branżach takich jak przemysł, rolnictwo oraz transport. Produkty cechują się przede wszystkim wysoką jakością. Ponadto są w pełni bezpieczne – nie tylko dla zdrowia, lecz także dla środowiska naturalnego. Posiadają wszelkie dopuszczenia i certyfikaty. W ofercie znajdują się zbiorniki o pojemności od 100 do 5000 litrów. Istnieje możliwość łączenia zbiorników, aby uzyskać większe pojemności.